с. Великі Вікнини. Великовікнинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Правила прийому

Порядок зарахування учнів до школи    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#Text

Заява для зарахування до  1 класу в 2020-2021н.р.   /uploads/editor/5683/436825/sitepage_38/files/zayava_dlya_zarahuvannya_u_1_klas.pdf

Для зарахування учня до навчального закладу     батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

Для прийому до першого класу школи батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

•  заяву на ім'я керівника школи;
  •  оригінал та копію свідоцтва про народження дитини;
  •  медичну картку встановленого зразка.

Для прийому до будь-якого класу школи батьки або особи, які їх замінюють

• подають до неї письмовий запит щодо можливості зарахування дитини. Запит можна скласти в довільній формі та передати керівнику закладу освіти особисто або електронною поштою у вигляді сканкопії.
  • Впродовж 5 робочих днів керівник має надати відповідь. Якщо отримаєте позитивну відповідь, зверніть увагу на кінцевий термін подачі заяви про переведення та особової справи учня.
  • Подайте до попередньої школи заяву та письмове підтвердження з іншого закладу про можливість зарахування. Впродовж одного робочого дня керівник попереднього закладу освіти видасть наказ про відрахування та особову справу.
  • Протягом 5 днів після отримання документів з попереднього закладу освіти подайте до нової школи заяву про зарахування та особову справу учня.
  • Наступного дня після отримання ваших документів наказ про зарахування учня до нової школи має бути виданий.

МАЛОВІКНИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ

ВЕЛИКОВІКНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Шкільна,12 с.Малі Вікнини,Збаразький район, Тернопільська область, 47384

maliviknunu@ukr.net код ЄДРПОУ  23593250

12 червня  2020 року                  с.М.Вікнини                     №  2-у

Про зарахування учнів до

1-го класу  Маловікнинської ЗОШ І ступеня

На виконання статті 53 Конституції України, статей 12, 13 Закону України «Про освіту», статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» із змінами, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», Статуту навчального закладу,з метою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», згідно заяв батьків, наказую:

1. Зарахувати учнями 1-го класу:

1. Данилюка Станіслава Олександровича
  2. Толочка Василя Васильовича
  3. Чубика Андрія Олександровича

2.Вчителю Шевчук О.Ю. внести прізвища учнів до алфавітної книги  та висвітлити  на офіційному сайті школи список дітей,  зарахованих до закладу.

3. Класному керівнику 1 класу:

3.1. Оформити особові справи учнів відповідно до нормативних вимог;

3.2. Оформити класний журнал 1 класу відповідно до нормативних вимог;

3.3. Забезпечити відповідність номерів особових справ учнів номерам в

алфавітній книзі і класному журналі 1класу.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Вчитель:                                    Л.Є. Шимко

З наказом ознайомлені:             О.Ю.Шевчук